CityVille

CityVille dla Web Apps

Zbuduj miasto Twoich marzeń na Facebooku

CityVille to gra - symulator miasta. Tak jak inne gry na Facebook, CityVille jest bardzo wciągająca. Jeśli nudzi Cię prowadzenie farmy, bo wolisz bardziej miejskie klimaty, to CityVille na Facebooku będzie dobrym wyborem.Naszym zadaniem w... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo bardzo wciągająca
  • Kolorowa grafika
  • Wiele rzeczy do zbudowania lub kupienia

Wady

  • Wiele rzeczy dostępnych jest tylko za prawdziwe pieniądze
  • Wymusza kontakt z innymi graczami

Bardzo dobry
8

CityVille to gra - symulator miasta. Tak jak inne gry na Facebook, CityVille jest bardzo wciągająca. Jeśli nudzi Cię prowadzenie farmy, bo wolisz bardziej miejskie klimaty, to CityVille na Facebooku będzie dobrym wyborem.

Naszym zadaniem w CityVille jest rozbudowa naszego miasta począwszy do pierwszego domu do wielkiej aglomeracji. Aby uszczęśliwiać naszych mieszkańców musimy zaspokajać ich potrzeby. Jeśli będą szczęśliwi, to będą wydawać w naszym mieście pieniądze, które wpadną do naszej kieszeni. Dzięki temu znów będziemy mogli je zainwestować, tak aby byli jeszcze bardziej zadowoleni.

CityVille wciąga bardzo mocno. Mimo tego, nie będzie łatwo sprawić, aby nasze miasto było jednym z najpiękniejszych i największych na Facebooku. Gra wciągnęła miliony innych graczy, a więc konkurencja jest bardzo duża. Nie przeszkadza to jednak w czerpaniu radości nawet z naszego małego miasteczka.

Najczęściej pobierane Symulacyjne na web-apps

CityVille

Wypróbuj

CityVille

Opinie użytkowników o CityVille

Sponsorowany×